ŽENY B | 1.liga - 20.09.2014

Studánka Padrubice Studánka PadrubiceDomácí
87
65

mburské ženy B jako nováček soutěže zahájily na úvod sérii šesti utkání na hřištích soupeře.

Utkání loňského semifinalisty s našimi děvčaty bylo na pohled vyrovnané. Domácí na rozdíl od nás každou chybu trestali, naše děvčata naopak neměla odvahu k rychlému přechodu do protiútoku.

Rozhodnutí přinesla třetí čtvrtina, kdy děvčata ztratila řadu míčů na půlce a domácí zakončovali po dlouhé přihrávce bez bránění nebo bez skutečného bránění.  Celé utkání byla problémem aktivní obrana. V závěrečných pěti minutách se takřka všechny naše hráčky nechaly přesvědčit ke zvýšení aktivity a rázem se obraz hry změnil, ty bezradné byly Pardubice.

Výborně zahrála Šárka Vaněčková a to nejen v útoku, ale i v obraně a na doskoku, střelecky Veronika Rybová. Suverénem na doskoku byla Petra Hájková se svými 11 doskoky z toho 5 útočnými. Utkání velmi dobře odřídili rozhodčí Jan Kovář Jan a Jiří Pilný.

Body: Kozumplíková 19, Bělohoubková 13, Trnková a Ondřejová 12, Jedličková 10,… - Rybová 21, Friedelová 14, Salačová a Vaněčková 9, Hamplová a Hájková 6, střelba za 2 body: 53/32:47/22, trojky: 15/5:8/1, TH 15/8:27/18, doskoky: 26:23, asistence 12:1, ztráty 10:14, čtvrtiny: 24:15, 17:15, 25:17, 21:18