ŽENY A | Příprava - 13.09.2014

82
BLC Sparta Praha BLC Sparta Praha Hosté
39

První utkání Neckermann Cupu v Mladé Boleslavi svedlo týmy z rozdílných lig a hned od úvodu to bylo vidět i na palubovce. Sparta dala první body až v sedmé minutě, když už prohrávala 0:9. První čtvrtina nakonec skončila desetibodovým rozdílem. Vstup do druhé desetiminutovky byl opět v rukách našich žen a náskok brzy atakoval dvacítku. Sparťanky se krátce v průběhu druhé čtvrtiny dostaly do několika zakončení v řadě a dokázaly snížit na rozdíl dvanácti bodů, ale závěr prvního poločasu opět patřil našim.

Třetí čtvrtina byla nejvyrovnanější a ani nebyl příliš patrný rozdíl ligové příslušnosti. Poslední čtvrtina však opět načapala Spartu v nedbalkách a jednoznačným vítězství si naše hráčky vybojovaly očekávaný postup do finále. I přes vítězství rozdílem dvou tříd, nebyl asistent trenéra Jiří Havran s hrou spokojen: "BLC Sparta Praha, účastníka 1.ligy, jsme přehrávali od prvních minut, přestože se nám nedařilo dle našich představ."

Body: Skokanová 13, Mišurová 12, Salačová a Taylor 9, Horáková 8, Peklová, Bortelová a Huňková po 7, Hamplová a Rybová 4, Verlíková 2; TH: 18/12:13/11, trojky: 4:5, fauly: 17:20, čtvrtiny: 5:15, 12:25, 10:15, 12:27